Philips і Xiaomi об'єдналися в розробці «розумних» ламп


Philips і Xiaomi об'єдналися в розробці «розумних» ламп

Компанії Philips і Xiaomi об’єдналися в розробці «розумного» освітлення. Партнери планують спільно створювати як обладнання, так і програмне забезпечення, повідомляє видання CNET з посиланням на спільну заяву голландської і китайської компаній.

Philips і Xiaomi мають намір розробляти освітлювальні пристрої, що підключаються до платформи бездротового «розумного» будинку Xiaomi і керовані за допомогою смартфонів і планшетів на базі iOS і Android. Спільні гаджети будуть продаватися через роздрібну мережу Xiaomi. Фінансові умови партнерства не розкриваються.

«У найближчі місяці клієнти Xiaomi, які використовують екосистему “розумного” будинку, зможуть вибирати з широкого сімейства відмінних мережевих світлодіодних світильників, які бездоганно працюють на платформі Xiaomi», — повідомив глава китайського підрозділу Philips Lighting Джон Ван (John Wang).

Хоча Philips і Xiaomi оголосили про співпрацю тільки зараз, компанії показали спільний продукт вже на початку вересня. Мова йде про настільну LED-лампу Philips Eyecare (див. фото), здатну обертатися в будь-який бік і приймати різні положення. Пристрій містить функцію автоматичного регулювання яскравості і модуль Wi-Fi, який використовується для керування лампою за допомогою смартфона.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування