Збільшення "мінімалки" залучить до бюджету ще 38 мільярдів - міністр соцполітики


Збільшення "мінімалки" залучить до бюджету ще 38 мільярдів - міністр соцполітики

Збільшення мінімальної заробітної плати спричинить додаткове залучення до державного бюджету за рахунок детінізації, економічного зростання і справедливого розподілу бюджетних ресурсів – близько 38 мільярдів гривень, повідомив журналістам міністр соціальної політики України Андрій Рева.

“Все прораховувалося не абстрактно, а виходячи з логіки ситуації в країні, – сказав міністр. – Близько 38 мільярдів гривень додатково буде залучено до бюджету… і така ж сума піде на виплати”, – зазначив чиновник.

Кабмін на своєму засіданні 26 жовтня в рамках фіналізації проекту державного бюджету на 2017 рік запропонував у наступному році в два рази збільшити показник мінімальної зарплати – до 3200 гривень замість 1600 гривень. Таким чином, уряд має намір зрівняти показники мінімальної зарплати з фактичним, а не нормативним прожитковим мінімумом. За розрахунками Кабміну, мінімальну заробітну плату в Україні отримують приблизно 3,7 мільйона осіб.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "УНІАН", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування