Порошенко: 25 років Україну, як собаку, тримали на газовому повідку


Порошенко: 25 років Україну, як собаку, тримали на газовому повідку

Нарощування власного видобутку газу, покликане посилити енергетичну незалежність України, – це важливий пріоритет роботи української влади та інвесторів, які працюють в сфері видобутку ресурсів.

Про це сказав президент України Петро Порошенко під час відкриття нової газової свердловини у Львівській області.

“Незалежність має важливу складову – те, чого у нас не було 25 років – енергетичну незалежність. 25 років Україну, як собачку, тримали на газовому повідку. З якими б гаслами не приходили до влади, єдине, про що вони говорили – про те, як організувати схему поставок російського газу. І тільки зараз ми зробили все можливе, щоб диверсифікувати джерела постачання енергоресурсів”, – сказав Порошенко”.

“І ми будемо забезпечувати себе газом з Європи, і ми зробимо енергетичний комплекс держави з нульовим дефіцитом. Повинен бути фінансовий сенс в тому, щоб шукати український газ. Сьогодні ми робимо пріоритетом запуск українського газовидобутку – причому не монополізуємо, а підтримуємо чесних і справжніх інвесторів”, – додав глава держави.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "УНІАН", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування