НБУ дозволив російським банкам докапіталізувати українських "дочок"


НБУ дозволив російським банкам докапіталізувати українських "дочок"

Національний банк України дозволив російським банкам, які потрапили в український санкційний список, докапіталізувати дочірні банки в Україні.

Про це йдеться в постанові № 399 «Про внесення змін до постанови правління Національного банку України від 01 жовтня 2015 року № 654», яким НБУ оновив порядок застосування санкцій Ради національної безпеки і оборони України (РНБО) від 16 вересня 2016 року. Згідно з документом, НБУ забороняє банкам перераховувати кошти на рахунки підсанкційних осіб і відкривати в підсанкційних установах власні рахунки українських банків, за винятком операцій з метою докапіталізації дочірніх банків.

Як зазначає Нацбанк, це дозволить надати можливість капіталізації дочірніх банків підсанкційними банками для запобігання виведення з ринку українських банків, що, в свою чергу, може надати додаткове навантаження на Фонд гарантування вкладів фізичних осіб.

Раніше Україна у пакеті санкцій проти Російської Федерації заборонила діяльність російських платіжних систем на території України. Відповідний указ, підписаний 17 жовтня президентом Петром Порошенком, про рішення Ради національної безпеки і оборони України від 16 вересня 2016 року «Про застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій)» опублікований на сайті президента.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "УНІАН", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Весь ринок:Фондовий ринок
Все, що ми знаємо про:НБУ
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua