Ділова активність в промисловості єврозони досягла дворічного максимуму


Ділова активність в промисловості єврозони досягла дворічного максимуму

Індекс ділової активності (PMI) в промисловості єврозони зріс в жовтні в порівнянні з вереснем на 0,9 пункту – до 53,5 пункту, свідчать дані Markit. Цей показник досяг максимуму з січня 2014 року, передає RNS.

“Виробничий сектор єврозони почав зростання в останньому фінансовому кварталі року. Випуск продукції, нові замовлення і експортна діяльність досягли максимального зростання за останні три роки, забезпечивши стійке зростання в третьому кварталі, а також найвище зростання кількості робочих місць з середини 2011 року», – сказав старший економіст Markit Роб Добсон.

Індекс ділової активності (PMI) в промисловості Франції в жовтні 2016 року зріс до 51,8 пункту з 49,7 пункту у вересні. Агентство відзначає, що це найвищий показник з березня 2014 року. Показник нижче 50 пунктів свідчить про спад в промисловості.

Промисловий PMI Франції в жовтні подолав рівень в 50 пунктів вперше за вісім місяців. Нагадаємо, інфляція в єврозоні досягла найвищого рівня з червня 2014 року. Споживчі ціни зросли на 0,5% в жовтні, що є найкращим показником за два роки. У вересні зростання інфляції становило 0,4%.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "УНІАН", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua
Опитування