Експортери "Укроборонпрому" перерахували фіктивній фірмі 80 мільйонів - ЗМІ


Експортери "Укроборонпрому" перерахували фіктивній фірмі 80 мільйонів - ЗМІ

ДП ДГЗП “Спецтехноекспорт” в 2015-2016 роках перерахувало 80 млн грн за нібито поставлене обладнання фірмі “Спецпроммеханізація”, яку поліція вважає фіктивною.

Про це стало відомо з постанов Печерського районного суду. Києва, куди слідчий звернувся з низкою клопотань в рамках досудового розслідування № 12015000000000474 від 07.08.2015 року, передають “Наші гроші”. Так, слідство виявило, що в 2015-2016 роках на рахунок ТОВ “Спецпроммеханізація” надійшли грошові кошти від державного “Спецтехноекспорту” в сумі 80 млн грн.

Гроші були заплачені за нібито поставлене обладнання.

З матеріалів суду відомо, що допитана як свідок керівник фірми сказала, що господарської діяльності не здійснювала і про використання банківського рахунку підприємства їй нічого не відомо.

Вона пояснила, що стала керівником фірми за плату. Два засновника “Спецтехноекспорту” пояснили, що у них не було печатки фірми і ніякої участі в її діяльності не брали. Також кожен з них був засновником ще 50 і 90 фірм. ДП ДГЗП “Спецтехноекспорт” входить в концерн “Укроборонпром”. Правоохоронці зараз проводять кілька розслідувань щодо угод як “Спецтехноекспорту”, так і інших підприємств “Укроборонпрому”.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "УНІАН", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування