НКЦПФР тимчасово зупинила внесення змін до системи депозитарного обліку щодо цінних паперів 11 емітентів


НКЦПФР тимчасово зупинила внесення змін до системи депозитарного обліку щодо цінних паперів 11 емітентів

НКЦПФР (Національна комісія з цінних паперів та фондового ринку) на засіданні, що відбулось 1 листопада 2016 року, прийняла рішення тимчасово зупинити внесення змін до системи депозитарного обліку щодо цінних паперів 11 емітентів до усунення ними порушень.

Про це порталу Finance.UA розповіли у прес-службі НКЦПФР.

Зокрема, такий запобіжний захід було застосовано до: ПрАТ «КОМПАНІЯ АСТРА ЛАЙН», ПрАТ «БУДІНВЕСТ 4», ПрАТ «ЛФС СЕРВІСЕС», ПрАТ «МТІ», ПрАТ «НК «ОЙЛ СІТІ», ПрАТ «ОСТ – ІНВЕСТ», ПрАТ «ПРАЙМБУДІНВЕСТГРУП», ПрАТ «ВО «ПРОМТЕХМОНТАЖ», ПрАТ «УКРПОСТАЧПРОМ», ПрАТ «УКРФАРМ-ІНВЕСТ», ПрАТ «ФІНАНСГРУП-ЕКНЕ».

Всі зазначені компанії невірно – з порушенням стандартів МСБО – оцінювали та відображали у своїй фінансовій звітності нематеріальні активи, що свідчить про розкриття недостовірних даних.

Раніше, 26 травня 2016 року, з аналогічного приводу Комісія застосувала зазначений запобіжний захід до трьох емітентів – ПАТ «КОД ІНВЕСТ», ПАТ «АВК-ФІНАНС» і ПАТ «Силові електронні прилади управління».

Нагадаємо, за розміщення недостовірної інформації у Загальнодоступній інформаційній базі даних НКЦПФР про ринок цінних паперів та подання недостовірної інформації до Комісії, юридична особа несе відповідальність відповідно до Закону України «Про державне регулювання ринку цінних паперів в України».

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Весь ринок:Фондовий ринок
Все, що ми знаємо про:НКЦПФР
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua