Аваков задекларував картини Пікассо, шубу з каракуля і 760 пляшок вина


Аваков задекларував картини Пікассо, шубу з каракуля і 760 пляшок вина

25 картин, 760 пляшок вина з Франції та Італії і квартиру площею 658 метрів в Харкові задекларував міністр внутрішніх справ Арсен Аваков.

Про це свідчить декларація на сайті НАЗК, подана в п’ятницю.

Як видно з декларації, у міністра значна колекція картин не тільки українських художників – у нього є оригінали картин Пікассо. Крім картин, Аваков колекціонує годинники. У нього 2 годинника преміум-класу, а також кілька антикварних годинників ХІХ століття.

З декларації видно, що Аваков є справжнім шанувальником колекційних вин. У нього 22 пляшки дорогого вина Chateau Mouton-Rothschild і Chаteau Pеtrus 1945 року, 1982,1986 і 2000 років.

Аваков також зазначив годинники Rolex Daytona 1992 року, Vacheron Constantin 2003 року, Jaeger LeCoultre 2004 року.

Міністр також задекларував меблі, оскільки, згідно з правилами, має бути задекларовано майно, вартість якого перевищує 100 мінімальних заробітних плат, встановлених на 1 січня звітного року.

Тому Аваков задекларував набір італійських меблів для робочого кабінету, 2 комплекти італійських меблів для спальні, ще один набір італійських меблів для кабінету – з синіми вставками, набір меблів для вітальні, меблі для бібліотеки, набір меблів “для малої вітальні”, меблі для кухні.

Окремо міністр задекларував майно своєї дружини. Вона також є любителькою розкішних речей. У неї годинник Chanel, сумка Hermes, а також 3 шуби й інший дорогий одяг.

Міністр вказав також колекцію золотих монет країн Європи і Америки – 24 монети, колекцію мідних, бронзових, срібних і золотих монет території сучасної України, а також територій Російської, Австро-Угорської, Римської імперій 2 ст. до н.е. – 20 ст. н.е. в кількості 2652, колекцію срібних і золотих монет, виданих НБУ.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua