Голова МОЗ виявилася гривневим мультимільйонером


Голова МОЗ виявилася гривневим мультимільйонером

В. о. міністра охорони здоров’я України Уляна Супрун задекларувала в Єдиному держреєстрі декларацій квартиру в Києві, більше 4,3 млн доларів і майже 66 тис. гривень готівкою.

Площа її квартири становить 128,7 кв. м. Загальна заробітна плата, отримана за основним місцем роботи Супрун в 2015 році, дорівнює 36 тис. гривень.

Крім того, в декларації вказана загальна сума доходу, отримана за межами України – $4 186, або 93 669 грн. Водночас чоловік Уляни Супрун задекларував в 2015 році 37 023 грн, які заробив в Україні, і ще 93 669 ($4186) – в США.

Крім того, в Уляни Супрун розміщено на рахунках в банках 58 млн 208 тис. 409 грн, а у її чоловіка – 47 млн 187 тис. 302 грн. У подружжя немає жодного автомобіля.

Нагадаємо, Уляна Супрун народилася і жила в США. Лише з осені 2013 року разом з чоловіком вона переїхала в Україну. Під час Євромайдана вона працювала в медслужбі, а потім очолювала гуманітарні ініціативи Світового конгресу українців, заснувала організацію “Захист патріотів”, яка проводить тренування для медиків і допомагає військовим.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Дивись також
Весь ринок:Казна та Політика
Все, що ми знаємо про:МОЗ України
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua