На що вистачить середньої зарплати в Києві (інфографіка)


На що вистачить середньої зарплати в Києві (інфографіка)

За три роки середня зарплата киян зросла вдвічі і в нинішньому році склала 8 тис. грн. Про це нам сказали в Головному управлінні статистики Києва.

Журналісти підрахували, скільки потрібно було збирати в 2013 році і скільки в цьому, щоб дозволити собі придбати ті чи інші блага.

За словами HR-експерта Тетяни Пашкіної, сьогодні найбільше в столиці заробляють програмісти і топ-менеджери, а найменше — бюджетники і охоронці. «Зарплата бюджетників починається від 2 тис. грн, 3-5 тис. грн отримують охоронці, продавці-консультанти. На зарплату в 6-7 тис. грн може розраховувати офісний персонал, а також робітники — вантажники та комплектувальники. 8-12 тис. грн отримують менеджери середньої ланки, системні адміністратори, продавці високого рівня. 12 тис. і вище заробляють в IT-сфері. 20-25 тис. грн здебільшого отримують веб-розробники, менеджери з продажу контенту та веб-маркетологи і дизайнери».

Як зізнаються опитані нами кияни, середня зарплата в столиці повинна бути не менше 10 тис. «Я отримую близько 8 тис., моя дружина — трохи менше. У нас двоє дітей. Грошей вистачає, щоб одягти-взути сім’ю, оплатити комунальні послуги, придбати продукти. Щоб влітку з’їздити в Затоку, відкладали майже півроку. І це нам ще не доводилося стикатися з витратами на медицину, а розцінки там захмарні, — каже сисадмін Андрій.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Особисті фінанси
Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua