0 800 307 555
Finance.ua розвивається і оновлює головну
Finance.ua - це не тільки стрічка новин. Ми вкладаємо багато сил у створення сервісів порівняння кредитів, депозитів і банківських карт. А наша редакція публікує багато путівників по вибору фінансових послуг і розповідає як не переплачувати.
Щоб показати все це читачам, ми винайшли головну сторінку сайту заново.

Domino's Pizza тепер доставляє по всьому Києву


Domino's Pizza тепер доставляє по всьому Києву

Мережа Domino’s Pizza в Києві поповнилася 23-м закладом, який відкрився за адресою Борщагівська, 212. Відкриття 23-ї піцерії – це важлива подія для компанії, тепер Domino ‘s обслуговує всю столицю і доставляє в кожен куточок Києва. Безумовно, в Києві ще будуть з’являтися нові заклади Domino’s, адже кількість замовлень постійно зростає, як і попит на доставку піци. Наступним кроком компанії будуть відкриття піцерій в інших великих містах України, перш за все Одесі, Харкові, Львові та Дніпрі.

За словами генерального директора Domino’s Pizza в Україні Андрія Романенка, в найближчі 5 років планується відкрити п’ятдесят закладів в Україні. Вже сьогодні проводяться переговори з потенційними партнерами в регіонах для відкриття піцерій за франчайзингом. Американська мережа виходом в українські регіони відкриває великі перспективи для локальних підприємців, а також дає можливість отримати безцінний досвід роботи міжнародної мережі. Передбачається створення понад 2 000 нових робочих місць по всій Україні. Пройти конкурс буде непросто, причому оцінювати партнерів будуть і представники американського офісу. Далі Франчайзі пройдуть чотиримісячне навчання, а головний офіс забезпечить їх необхідною підтримкою при відкритті бізнесу, запуску піцерії і подальшій роботі.

«За 6 років роботи в Україні ми отримали достатній досвід і знання, які дозволяють нам дивитися з упевненістю в регіони. Повернення інвестицій для такого стабільного і довгострокового бізнесу ми оцінюємо позитивно. Термін окупності одного закладу в регіонах становить 3 роки. Ми вже отримали багато заявок від діючих Франчайзі Domino’s Pizza з інших країн (США, Велика Британія, Туреччина), які хочуть відкривати піцерії і в Україні. Ключовим фактором у виборі партнера є знання ринку, локацій і розуміння клієнтів, тому у нас в пріоритеті місцеві підприємці» – зазначив Андрій Романенко.

Нові заклади в регіонах стануть повноцінною частиною найбільшої міжнародної мережі, а власники і керівники закладів отримають доступ до інновацій “Domino’s” і найкращих рішень у бізнесі. Дізнатися більш детальну інформацію про Domino’s Pizza і подати заявку на відкриття закладу в своєму регіоні можна на сайті для партнерів biz.dominos.ua.

Інформаційна довідка

Domino’s Pizza – міжнародна мережа піцерій, заснована в США в 1960 році, яка налічує близько 14 тисяч закладів в 85 країнах світу із загальною кількістю співробітників понад 300 000. В Україні компанія працює з 2010 року і на сьогоднішній день є лідером в Києві. За 6 років діяльності Domino’s Pizza в Україні було відкрито 23 заклади мережі, продано понад 6 мільйонів піц та зроблено більш ніж 2,5 мільйона доставок. Ключовими перевагами мережі є високі міжнародні стандарти якості, затишні заклади і доставка їжі протягом 30 хвилин. У світі бренд є абсолютним лідером в доставці піци і посідає друге місце за кількістю піцерій.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Весь ринок:Фондовий ринок
Все, що ми знаємо про:Domino`s Pizza
В Контексті Finance.ua
Опитування