Міністр закордонних справ України виявився безхатченком


Міністр закордонних справ України виявився безхатченком

Міністр закордонних справ Павло Клімкін у власності або оренді не має нерухомого майна. Про це свідчать дані електронної декларації чиновника, оприлюдненої на сайті НАЗК.

Клімкін вказав, що володіє автомобілем Skoda Felicia 2000 року випуску.

Міністр також задекларував 47 тис. євро і 41 тис. доларів, його дружина Марина Михайленко – 45 тис. євро і 60 тис. доларів готівки в 2015 році.

Крім того, в декларації вказано садовий будинок 192 кв. метрів як об’єкт незавершеного будівництва в Козині Обухівського району Київської області, власником якого є Ніна Михайленко. Даний об’єкт повністю або частково побудований з матеріалів або за рахунок суб’єкта декларування або члена його сім’ї, на що в звітному році витрачено 650 тис. гривень.

Решта відомостей в електронній декларації не відрізняються від заповненого в квітні документа, але більш конкретизовані.

Зокрема, Клімкін задекларував 611 тис. 102 гривні доходів, з яких заробітна плата – 74 тис. 797 гривні, дохід від відчуження рухомого майна – 536 тис. 305 гривень.

Дружина міністра задекларувала у 2015 році 369 тис. 128 гривень доходу, з яких 154 тис. 128 гривень – зарплата, 215 тис. – дохід від відчуження рухомого майна.

У власності дружини Клімкіна є земельна ділянка в Києві площею 973 кв. м, квартира в Києві площею 68,2 кв. м, 1/3 квартири в Києві загальною площею 90,4 кв. м, а також автомобіль Volvo S40 2008 року випуску.

Нагадаємо, мер Харкова Геннадій Кернес може похизуватися вражаючою колекцією елітних годинників. Щоправда, від прем’єра Гройсмана він «відстав»: його колекція нараховує тільки 11 екземплярів, тоді як у глави уряду люксових годинників 12. Згідно з декларацією, Кернес, серед іншого, володіє житловим будинком площею 7 кв. м та кімнатою площею 57,3 кв. м у харківському готелі «Національ».

Як повідомлялось, також Гройсман задекларував 2,4 млн гривень, 460 тис. євро і 870 тис. доларів, а його дружина – 1,6 млн гривень і 372 тис. доларів готівки. А от екс-спікер Володимир Литвин здивував набожністю: він задекларував 32 ікони.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Весь ринок:Казна та Політика
Все, що ми знаємо про:МЗС України
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua