У Мінфіні назвали умови для підвищення зарплат


У Мінфіні назвали умови для підвищення зарплат

Підвищення мінімальної заробітної плати в рамках державного бюджету України на 2017 року вдвічі – до 3,2 тис. грн – вимагає додаткових надходжень до скарбниці на рівні 28 млрд грн, заявив заступник міністра фінансів Євген Капінус в ефірі “5 каналу”.

“В цілому, ми розраховуємо, що знадобиться 28 млрд грн додаткових надходжень”, – сказав Капінус, відповідаючи на питання, який додатковий обсяг коштів знадобиться держбюджету в зв’язку з підвищенням мінімальної заробітної плати.

Водночас, він зазначив, що в результаті підвищення мінімальної зарплати держбюджет отримає додаткові надходження по єдиному соціальному внеску та податку на доходи фізичних осіб.

“З заробітної плати будуть сплачуватися податки, які також будуть йти в державний бюджет і які, ми сподіваємося, дадуть нам можливість покрити витрати, необхідні для підвищення заробітних плат. Для виплат вчителям, медикам”, – додав Капінус.

За його словами, невеликий дефіцит по держбюджету, який сформується в результаті, буде покритий за рахунок перерозподілу в рамках коригування держбюджету на 2017 рік.

При цьому заступник міністра підкреслив, що уряд не буде використовувати для покриття соціальних статей зовнішні позики.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua