Розенко заперечує зменшення розміру субсидій через збільшення мінімальної зарплати


Розенко заперечує зменшення розміру субсидій через збільшення мінімальної зарплати

Віце-прем’єр-міністр Павло Розенко заперечує зменшення розміру субсидій в опалювальному сезоні 2016/2017 років у разі збільшення мінімальної заробітної плати до 3 200 гривень.

Про це він написав на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook.

“Зростання мінімальної заробітної плати з 1 січня 2017 до 3 200 гривень не вплине на розмір субсидії, призначеної в опалювальному сезоні 2016-2017 років”, – йдеться в повідомленні.
Розенко підкреслює, що для розрахунку розміру субсидій в цьому опалювальному сезоні враховуються доходи за минулий (2015) рік.

“Тому для людей, які отримують субсидії, це буде позитивний момент, у них просто з’являться додаткові кошти”, – додав він.

Віце-прем’єр зазначив, що корекція розміру субсидій з урахуванням підвищення заробітних плат буде проводитися вже в наступному опалювальному сезоні (2017/2018 років).
“Очевидно, що вже з наступного опалювального сезону люди будуть отримувати трохи менші субсидії… Ми потроху будемо балансувати цю модель за рахунок збільшення доходів громадян”, – сказав він.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Українські Новини", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua