Київ розраховує на підтримку СБ в реалізації проектів транспортної інфраструктури


Київ розраховує на підтримку СБ в реалізації проектів транспортної інфраструктури

Київська міська державна адміністрація розраховує на підтримку Світового банку в реалізації проектів з розвитку транспортної інфраструктури Києва.

Про це йдеться в повідомленні прес-служби мера Києва, голови Київміськадміністрації Віталія Кличка.

Кличко в середу провів зустріч з керівником транспортного сектора регіону Європи і Центральної Азії Світового банку Хуаном Гавірія.

“Я вдячний представникам Світового банку, які підтримують проекти з розвитку транспортної інфраструктури Києва. Ми вже врахували пропозиції, які ще в грудні 2015 року нам надали експерти зі зміни системи громадського транспорту. Зокрема за їхньою рекомендацією було відкрито новий маршрут, який з’єднав найбільший спальний район Києва – Троєщина – з центральною частиною міста і залізничним вокзалом”, – сказав Кличко.

За його словами, цей маршрут має великий попит і щодня перевозить велику кількість пасажирів.

Він зазначив, що в даний час Київ також вводить перший і другий пакет пропозицій команди Світового банку, який передбачає відкриття 6 нових маршрутів громадського транспорту.

Кличко також повідомив, що Київ працює і над проектом Tram-Train – концепції, згідно з якою трамваї можуть використовувати інфраструктуру залізниці нарівні зі звичайними поїздами.

Даний проект допоможе запустити маршрут “Троєщина – Березняки – Караваєві Дачі”.

“Ми покладаємо великі надії на цей проект, оскільки розрахунки з транспортної моделі показують дуже високий попит на цей маршрут”, – зазначив мер Києва.

Мер також розповів про роботу над проектом BRT, який передбачає організацію автобусного (або тролейбусного) зв’язку, що відрізняється більш високими експлуатаційними характеристиками в порівнянні зі звичайними автобусними маршрутами, зокрема швидкістю, надійністю і пропускною спроможністю.

“Зараз ми почали роботу над технічною документацією для проекту. Проектна документація буде розроблена відповідно до вимог Світового банку, і для цього ми залучили одну з найбільш досвідчених компаній в цій сфері. І вже найближчим часом почнемо переговори з урядом щодо державних гарантій під цей проект, тому ми розраховуємо на вашу підтримку”, – розповів Кличко представнику Світового банку.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Українські Новини", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua