Мінфін ініціює повну автоматизацію відшкодування ПДВ


Мінфін ініціює повну автоматизацію відшкодування ПДВ

Міністерство фінансів ініціює повну автоматизацію відшкодування ПДВ та створення єдиного реєстру замість двох.

Про це йдеться в презентації міністра фінансів Олександра Данилюка для засідання Національної ради реформ.

Зокрема, міністерством під час майбутньої податкової реформи ініціюється: створення єдиного публічного реєстру заявок на відшкодування ПДВ замість двох; повна автоматизація процесу відшкодування ПДВ (відмова від відшкодування на підставі висновків Фіскальної служби для Держказначейства); відшкодування виключно на підставі даних публічного реєстру заявок на відшкодування ПДВ.

Крім того, пропонується відмовитися від розірвання договору про визнання електронних документів, введення процедури зупинки реєстрації податкової накладної з чітким алгоритмом дій як працівників ДФС, так і платника податків.

Разом з тим ініціюється заборона на зняття податкового кредиту сумлінним платникам податку та визнання податкової накладної, зареєстрованої в Єдиному реєстрі податкових накладних, достатньою підставою для формування податкового кредиту.

Як повідомлялося, Національна рада реформ провела засідання 25 жовтня, на якому розглянув питання удосконалення податкової реформи.

5 жовтня Кабінет Міністрів схвалив проект податкової реформи.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Українські Новини", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua