Відмова Нідерландів від ратифікації не зриває асоціацію з Україною


Відмова Нідерландів від ратифікації не зриває асоціацію з Україною

Відсутність компромісу в Нідерландах щодо ратифікації Угоди про асоціацію з Україною не призведе до переривання дії Угоди про асоціацію.

Про це свідчить аналіз базових договорів Європейського союзу, що наведений у публікації “Нідерланди готують остаточну відмову від асоціації. Що буде з українською Угодою?”

Зокрема, автор даної публікації зазначає, що Нідерланди ще до проведення референдуму по Україні юридично погодилися на “тимчасове застосування” Угоди про асоціацію з Україною.

“Рішення про тимчасове застосування було проголосоване Радою ЄС, підписане і опубліковане ще в вересні 2014 року. Для його схвалення був потрібен консенсус – а отже, уряд Нідерландів поставив під ним свій підпис”, – йдеться в статті.

Право ЄС не дозволяє Нідерландам відкликати свій голос. Таким чином, навіть в разі юридично оформленого рішення про відмову Гааги від ратифікації Угода з Україною залишиться у юридичному стані “тимчасового виконання”.

“У законодавстві ЄС немає жодних обмежень цього “тимчасового” періоду.

Він може діяти вічно – доки угоду не ратифікують, або доки рішення про “тимчасове застосування” не буде скасоване”, – йдеться в публікації.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua