Виведення з ринку "Фінансової ініціативи" - особиста примха Гонтаревої, - Бахматюк


Виведення з ринку "Фінансової ініціативи" - особиста примха Гонтаревої, - Бахматюк

Виведення з ринку українського банку “Фінансова ініціатива” – особиста примха глави Національного банку України Валерій Гонтаревої.

Про це заявив власник і керівник агрохолдингу “Укрлендфармінг” Олег Бахматюк.

“Ми пропонували відкриту мирову угоду з розстрочкою на сім років. Якби Нацбанк хотів повернути гроші, він би сів за стіл переговорів, але якщо Валерія Гонтарєва хоче знищити компанію, то їй не цікаві наші пропозиції. Всі наради, які у нас були в адміністрації президента, з прем’єр-міністром, закінчувалися з точністю навпаки: нас на зустрічах усі підтримують, але потім виходить Гонтарева “із позначкою МВФ” і фактично робить кроки для того, щоб знищити мою компанію”, – зазначив бізнесмен.

За його словами, виведення з ринку банку “Фінансова інціатіва” – “це була особиста примха пані Гонтаревої”.

“Ще за часів прем’єр-міністра Арсенія Яценюка міністр фінансів Олександр Шлапак запропонував мені купити на 2 млрд грн державних облігацій. Ці облігації ми далі поставили в Нацбанк один до одного. Фактично, я зробив послугу уряду, але Валерія Гонтарева, коли ввела тимчасову адміністрацію в банк, уцінила ці облігації на третину – сформувала недолік ліквідності. Це цинізм вищої міри! Ви можете запитати будь-якого учасника фінансового ринку про те, чи заважала комусь “Фінансова ініціатива”, і вони дадуть відповідь: ні.

Так, “Фінансова ініціатива” була тісно пов’язана з аграрним бізнесом і акціонером, але вона могла спокійно виплачувати людям відсотки”, – заявив Бахматюк, зазначивши, що в “Фінансовій ініціативі” тримали гроші половина його друзів. “Ясно, що я буду ці кошти повертати”, – сказав бізнесмен.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua