Україна і Туреччина планують розпочати спільне виробництво танків


Україна і Туреччина планують розпочати спільне виробництво танків

Сторони обговорили залучення турецьких інвестицій в ОПК України. Україна і Туреччина мають намір почати спільне виробництво танків, ракет і безпілотних літальних апаратів (БПЛА).

Про це йдеться в повідомленні прес-служби Ради національної безпеки і оборони України за підсумками зустрічі секретаря РНБО Олександра Турчинова з главою комітету з питань оборонної промисловості Туреччини Ісмаїлом Деміром.

“Ми працюємо в напрямку реалізації конкретних проектів і широкого спектра завдань, зокрема, в частині виробництва бронетехніки, ракетобудування, літакобудування та інших”, – зазначив Турчинов. Він також підкреслив, що Україна вважає перспективним створення спільних підприємств з Туреччиною, які б займалися виробництвом боєприпасів, безпілотних літальних апаратів, ракет і танків.

У цьому контексті сторони обговорили питання залучення турецьких інвестицій в оборонно-промисловий комплекс України. “Координаційна група, яка була створена після нашої зустрічі, зараз плідно працює і виходить на реалізацію конкретних проектів”, – в свою чергу зазначив Демір. Він також додав, що Туреччина зацікавлена у розвитку співпраці з Україною в сфері оборонної промисловості.

 “Ми цінуємо співпрацю з Україною і зацікавлені в істотному розширенні взаємовигідного співробітництва. Ми бачимо, що наші країни можуть забезпечити реалізацію багатьох масштабних проектів, що дасть велику синергію і зміцнить їхній оборонний потенціал”, – зазначив Демір.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua