Кабмін повідомив, скільки виділено на оборону


Кабмін повідомив, скільки виділено на оборону

Кабінет міністрів виділив 125 млн грн на створення і впровадження спеціальних технологій та матеріалів для виготовлення нової і модернізації продукції військового призначення.

Про це йдеться в постанові Кабміну.

«Відповідно до частини восьмої статті 23 Бюджетного кодексу України здійснити в межах загального обсягу бюджетних призначень, передбачених Міністерству економічного розвитку і торгівлі на 2016 рік у загальному фонді державного бюджету, перерозподіл видатків в сумі 125 000 тис. гривень шляхом зменшення обсягу видатків розвитку.

«Підтримка державних і регіональних інвестиційних проектів» та встановлення обсягу видатків розвитку за програмою 1201520 «Виконання державних цільових програм реформування і розвитку оборонно-промислового комплексу, розробка, освоєння і впровадження нових технологій, нарощування наявних виробничих потужностей для виготовлення продукції оборонного призначення», – йдеться у розпорядженні.

У повідомленні Кабінету міністрів також наголошується, що уряд перерозподілив видатки державного бюджету в сумі 125 млн грн, передбачених Міністерству економічного розвитку і торгівлі на 2016 рік.

«Прийняття акта забезпечить в 2016 році створення і впровадження спеціальних технологій та матеріалів для виготовлення нової і модернізації існуючої продукції оборонного призначення, створення та придбання спеціального оснащення і обладнання», – підкреслили в Кабміні.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua