Стало відомо, кільки Україна заборгувала позивачам до ЄСПЛ


Стало відомо, кільки Україна заборгувала позивачам до ЄСПЛ

На сьогодні Україна заборгувала позивачам до Європейського суду з прав людини близько 400 млн грн.

Мін’юст зараз працює над виконанням своїх зобов’язань у справах позивачів і сподівається погасити заборгованість в наступному році. Про це в ефірі “5 каналу” заявив міністр юстицій Павло Петренко.

“У мене є стриманий оптимізм, що в наступному році у нас є всі шанси вийти зі справ і скарг, які розглядаються в Європейському суді… Ми проаналізували розміри тих виплат, які були визначені рішеннями національних судів, які не були виконані державою і стали підставою для порушення справ у Європейському суді, йдеться про суму біля 400 мільйонів гривень”, – наголосив він.
З його слів, Україна є одним з лідерів за кількістю справ у ЄСПЛ.

“Ми зараз одні із лідерів за кількістю справ у Європейському суді. Ми зараз працює над тим, щоб виконати свої зобов’язання цим справам і прибрати цю кількість з Європейського суду”, – зазначив П.Петренко.

“З точки зору репутації держави, з точки зору того, що Україна має шанс піти з тих антирейтингів в Європейському суді, я думаю, можна піти на те, щоб такі гроші закласти у бюджет. Тим паче, що Міністерство юстиції зекономило через прибирання корупційних схем в закупівлях 800 мільйонів гривень”, – додав він.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua