Уряд звільнив заступника Кубіва


Уряд звільнив заступника Кубіва

Кабінет міністрів України звільнив заступника міністра економічного розвитку і торгівлі – керівника апарату Юлію Клименко.

Згідно з розпорядженням №761 від 19 жовтня (при цьому відзначено, що документ в редакції від 21 жовтня), Клименко звільнена за власним бажанням.
  
Як повідомлялося, в липні Клименко заявляла, що йде у відставку.

“Мій останній робочий день в міністерстві – 7 липня 2016 року. Я прийшла в уряд на запрошення міністра і відразу визначила для себе держслужбу як волонтерський проект на 12 місяців. Минуло 14. Мій час тут закінчився, буду повертатися в приватний сектор і громадську роботу” , – заявила Клименко.

Вона зазначила, що подала заяву про відставку відразу після того, як з міністерства пішов Абромавічус, але залишилася “завершити справи”, щоб не допустити “зупинки важливих реформ”.

Нагадаємо, Клименко була призначена заступником міністра економіки 8 квітня 2015.
У відомстві тоді ще Абромавічуса вона відповідала за дерегуляцію, розвиток малого і середнього бізнесу, а також реформу адмінпослуг.

Як відомо, 3 лютого міністр економічного розвитку і торгівлі Абромавічус заявив про своє звільнення з посади міністра економічного розвитку і торгівлі.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua