Плати без комісій: КМДА презентувала сайт для оплати компослуг


Плати без комісій: КМДА презентувала сайт для оплати компослуг

У Київській міській державній адміністрації презентували оновлений сайт Центру комунального сервісу, за допомогою якого кияни зможуть сплачувати комунальні послуги онлайн та без комісії.

Без комісійних зборів житлово-комунальні послуги можна буде сплатити власникам “Карти киянина” та “Моя карта” від Ощадбанку. Також Центр комунальних послуг відкрив безкоштовні курси для людей, які не в змозі освоїти функції сайту самостійно.

“На сьогодні наш сервіс надає змогу сплачувати всі житлово-комунальні послуги, які надаються на території міста Києва. Кожен може сплатити комунальні послуги в будь-який час і в будь-якому місці з доступом до мережі інтернет. Крім того, за допомогою сервісу можна сплачувати штрафи за порушення правил дорожнього руху, адміністративні штрафи, є можливість сплачувати податки. Система підтримує всі картки які працюють у міжнародній системі Visa та MasterCard, а також без комісії”, – сказав представник Центру комунального сервісу Костянтин Лопатін.

У КМДА заявили, що впродовж трьох місяців у Києві відкриється 9 центрів комунальних послуг за принципом єдиного вікна, де жителі столиці зможуть отримати понад 40 видів послуг.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Особисті фінанси
Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua