Кабмін скасував відрахування частини прибутку наукових установ до держбюджету


Кабмін скасував відрахування частини прибутку наукових установ до держбюджету

Кабінет Міністрів скасував норму відрахувань частки прибутку наукових установ та науково-технологічних комплексів до державного бюджету.

Про це йдеться в повідомленні прес-служби Міністерства освіти і науки.

“Чистий прибуток (дохід), отриманий за результатами фінансово-господарської діяльності, в повному обсязі залишиться у розпорядженні наукових установ та науково-технологічних комплексів”, – сказано в повідомленні.

Зазначається, що рішення було прийнято на засіданні Кабміну в середу для приведення у відповідність положень відповідної постанови нормам закону “Про наукову і науково-технічну діяльність”.

Законом передбачено, що наукові установи звільняються від сплати частини прибутку за результатами своєї фінансово-господарської діяльності в загальний фонд держбюджету.

При цьому, зазначені установи зобов’язані спрямовувати не менше 50% чистого прибутку від своєї діяльності на проведення ініціативної наукової і науково-технічної діяльності, фінансування інновацій та розширення власної матеріально-технічної бази.

У листопаді 2015 року Верховна Рада дозволила державним вищим навчальним закладам та науковим установам ставати засновниками господарських товариств і створила Національний фонд досліджень.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Українські Новини", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua