Незалежна асоціація банків занепокоєна спробами дискредитації банківського сектора


Незалежна асоціація банків занепокоєна спробами дискредитації банківського сектора

Незалежна асоціація банків україни (НАБУ) стурбована спробами дискредитації банківського сектора.

Про це йдеться в повідомленні прес-служби НАБУ.

НАБУ не може залишатися осторонь ситуації, що склалася через популістські заяви, спрямовані на дискредитацію і зведення нанівець всіх позитивних досягнень фінансового ринку за останній час”, – повідомляє НАБУ.

НАБУ виступає категорично проти будь-якого популізму, а виключно за досягнення та збереження макроекономічної і фінансової стабільності в країні.

“Стабілізація фінансових ринків, очищення і трансформація, через які банківська система пройшла протягом останніх 2 років, тільки зараз дають перші позитивні результати. Це проявляється, зокрема, в припиненні відтоку депозитів з банківської системи, поступовому поверненні довіри населення та поліпшенні інвестиційного клімату”, – зазначають банкіри.

Асоціація вважає, що ці та інші позитивні зрушення стали б неможливими без результативної та виваженої монетарної політики Національного банку.

У зв’язку з цим НАБУ висловлює глибоку стурбованість тим, що банківський сектор України втягують в політичні ігри і маніпуляції публічною думкою з метою отримання власних дивідендів.

Банкіри вважають, що подібні інсинуації можуть мати критичні наслідки для банківської системи і знищити перші досягнення на шляху становлення стабільності економіки країни

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Українські Новини", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Весь ринок:Казна та Політика
Все, що ми знаємо про:НАБУ
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua