Великий міжнародний фінінвестор повертається в Україну - ЗМІ


Великий міжнародний фінінвестор повертається в Україну - ЗМІ

Один з найбільших транснаціональних банків світу, HSBC, проявляє інтерес до українських банків, пише Forbes із посиланням на двох банкірів і джерело в Міністерстві фінансів.

За даними видання, HSBC обслуговує в Україні видатних державних і приватних клієнтів і може відновити роботу свого представництва.

Зауважимо, що своє представництво в Києві HSBC відкрив в 2008 році. Банк чотири рази подавав в НБУ документи для отримання попереднього дозволу. На четвертий раз дозвіл було видано, але в HSBC змінилося керівництво, і Україна перестала бути цікава групі.

Проте HSBC продовжує активно співпрацювати з бізнесом на українському ринку – як з вітчизняними, так і з транснаціональними корпораціями. Серед клієнтів – київська мерія: банк є власником цінних паперів міста. Кошти на коррахунках в HSBC тримають Ощадбанк, Креді Агріколь, Альфа-Банк та інші.

HSBC міг би зацікавити невеликий банк, який не приніс би високих кредитних ризиків, але дав би доступ і до кредитів з високими відсотками, і до ринку ОВДП. Я не думаю, що зараз може пройти угода мега-масштабу, на кшталт продажу українських “дочок” когось із російських державних банків”, – вважає фінансовий аналітик РА “Експерт-Рейтинг” Віталій Шапран.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua