Бальцерович розповів, завдяки чому Україна уникла економічного краху


Бальцерович розповів, завдяки чому Україна уникла економічного краху

Лєшек Бальцерович в інтерв’ю журналістам наголосив, що два роки тому в Україні була дуже тяжка економічна ситуація через «спадщину» Януковича та економічну агресію Росії: «Те, що було введено заборону експорту України в Росію, – це був великий удар, який викликав рецесію. І в цій складній обстановці була загроза краху і бюджету, і банківської системи».

«І завдяки політиці уряду Арсенія Яценюка цього краху не сталося»… «Було важко, я знаю, це було важко. І через удар Росії, і через спадщину економіки. А тепер в цьому році починається повільне економічне зростання, яке може бути і має бути укріплене реформами, які не болючі для суспільства», – сказав він.

Ці реформи, за словами Бальцеровича, «болючі для деяких груп інтересів, які захищають свої привілеї»: «Не треба дозволяти їм це робити».

Він навів приклад демонополізації та приватизації, продовження реформи газового сектора. «Найголовніше – що почалося економічне зростання, воно потребує зміцнення, зміцнення можливим шляхом реформ, які не болючі для суспільства», – додав Лєшек Бальцерович.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "УНІАН", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua