В Україні будуть створені спеціальні реформаторські команди


В Україні будуть створені спеціальні реформаторські команди

Уряд України створить спеціалізовані команди для підтримки реалізації реформ і Стратегії реформування державного управління України на 2016-2020 роки.

Як повідомляє прес-служба ЄБРР, такі команди будуть сформовані з професіоналів на тимчасовій основі для реалізації пріоритетних реформ та трансформацією міністерств.

На початковому етапі ця програма буде розгорнута в Міністерстві фінансів, Міністерстві економічного розвитку і торгівлі, Міністерстві інфраструктури і Міністерстві аграрної політики і продовольства з подальшим охопленням інших міністерств.

Проектний офіс Національної ради реформ буде трансформований в команду підтримки і продовжить надавати технічну підтримку комітету, забезпечувати належну координацію з іншими органами в архітектурі реформ, а також надавати регулярні звіти про хід реалізації реформ.

Зазначені елементи архітектури реформ будуть фінансуватися з мультидонорського рахунку стабілізації та сталого зростання України, створеного ЄБРР в листопаді 2014 року для підтримки зусиль України, спрямованих на реформування економіки, поліпшення бізнес-клімату та повернення на шлях стійкого зростання.

Кошти на мультидонорській рахунок вносять Данія, Фінляндія, Франція, Німеччина, Японія, Нідерланди, Польща, Швеція, Швейцарія, Великобританія і США.

Європейський Союз виділив € 8 млн для внесення на цей рахунок.

Крім цього, до кінця 2016 року заплановано запуск великої програми ЄС, спрямованої на підтримку реалізації Стратегії реформування державного управління України на 2016-2020 роки.

Ця програма передбачає загальний бюджетний внесок ЄС в розмірі € 104 млн, включаючи € 90 млн на бюджетну підтримку і € 14 млн на додаткову технічну допомогу.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua