У Кабміну достатньо політичної волі для проведення реформ у країні - Гройсман


У Кабміну достатньо політичної волі для проведення реформ у країні - Гройсман

Прем’єр-міністр Володимир Гройсман запевняє, що у нього особисто та уряду в цілому достатньо політичної волі для проведення необхідних структурних змін і реформ в Україні.

Про це він заявив під час презентації оновленої структури підтримки реформ, зокрема створення спеціалізованих команд для підтримки реалізації реформ і Стратегії реформування державного управління України на 2016-2020 роки.

За словами Гройсмана, за 25 років в Україні не було зроблено необхідних структурних змін і реформ, які б дали країні відкрити власний економічний потенціал і забезпечити соціальну справедливість. “Хочу підкреслити: що стосується політичної волі (для проведення змін – ред.), то у нашого уряду і в мене особисто як прем’єр-міністра з цим ніяких проблем немає”, – сказав він.

Гройсман також підкреслив, що на швидкість реформ впливає якість пропонованих рішень, а не їх кількість. “Якщо ми робимо реформу охорони здоров’я, то ми маємо зрозуміти, що її метою є зниження захворюваності, зниження смертності, підвищення профілактики хвороб, доступність охорони здоров’я”, – пояснив голова уряду.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "УНІАН", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua