Експерт розповів, що зможе оживити економіку України


Експерт розповів, що зможе оживити економіку України

Введення податкових канікул для малого бізнесу підштовхне економіку України до пожвавлення.

Про це заявив експерт Ярослав Жаліло.

“Звичайно, малий бізнес одночасно виконує і економічну функцію, тому що він так чи інакше, але оживляє економіку, і соціальну функцію – він дає робочі місця і доходи людям. Те, що нам потрібно – стимулювати малий бізнес. Тут це навіть не обговорюється” , – зазначив він.

Разом з тим, Жалило підкреслив, що вводячи податкові канікули для малого бізнесу, необхідно розробити запобіжні заходи, щоб великі підприємства не зловживали такими привілеями для себе. Експерт переконаний, що в даному питанні вкрай необхідно дотримуватися певної збалансованості.

“У нас, на жаль, дуже істотно поширені різні зловживання, скажімо, з тією ж системою спрощеного оподаткування. Коли фактично навіть великі компанії за рахунок дроблення, за рахунок різного роду непрозорих схем уникали оподаткування через зловживання цією моделлю”, – нагадав економіст.

Як повідомлялося, раніше голова Комітету економістів України Андрій Новак заявив, що оголошені міністром фінансів Олександром Данилюком податкові канікули для малого бізнесу не принесуть очікуваних результатів.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua