У Мінінфраструктури повідомили, чи планують підвищувати залізничні тарифи в 2017 році


У Мінінфраструктури повідомили, чи планують підвищувати залізничні тарифи в 2017 році

Міністерство інфраструктури не бачить причин для підвищення наступного року залізничних тарифів на вантажні перевезення і на проїзд у пасажирських поїздах.

Про це повідомив міністр інфраструктури Володимир Омелян.

«Я не бачу причин для перегляду залізничних тарифів наступного року. Ми домовилися, що це останнє підвищення вантажних тарифів у цьому році, яке згенерувало додаткові кошти для компанії.

Наступне підвищення може бути тільки після очищення всієї компанії, тоді, коли ми зрозуміємо, що на 100% механізм роботи прозорий і ефективний і немає корупція. Тільки за таких умов ми зможемо довести ринку, що тарифи є досить низькими і потребують перегляду, поки ж цього немає», – зазначив Омелян.

Крім того, міністр повідомив, що тарифи на проїзд у пасажирських поїздах на наступний рік також не переглядатимуть.

«Але питання в тому, чи хочемо ми їхати у старих вагонах, як тепер, або в таких, які існують у Європі. Якщо ми хочемо такі ж поїзди, які курсують у Європі, то, відповідно, вони коштують так, як у Європі», – наголосив Омелян.

Голова Мінінфраструктури також зазначив, що ухвалення законопроекту про залізничний транспорт, який планують внести на розгляд до Верховної ради в жовтні, відкриє доступ приватним перевізникам на ринок пасажирських залізничних перевезень, що сприятиме появі конкуренції в цьому сегменті і в кінцевому підсумку позитивно позначиться на вартості залізничних квитків.

«Я знаю, що деякі українські та іноземні компанії розглядають потенційну можливість виходу нових приватних поїздів на український ринок, і ясна річ, що буде конкуренція, якщо ми відкриваємо цей ринок, особливо в преміум-сегменті. Якщо закон (про залізничний транспорт. – Ред.) буде проголосовано вже цього року, то вже наступного це можна здійснити», – додав міністр.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua