Таксистів примусять працювати легально


Таксистів примусять працювати легально

Ліцензії для таксистів можуть подешевшати в 10 разів, написав у Facebook заступник міністра інфраструктури Дмитро Роменський.

Міністерство планує винести на розгляд Верховної Ради закон про таксі. Його мета – мотивувати таксистів працювати легально.

“Величезна частина всіх перевезень таксі перебуває у тіні. Нові робочі місця не створюють, не сплачують податків. Не завжди якість таких послуг і безпека пасажирів на належному рівні. Суть та ідеологія законодавчих ініціатив міністерства: максимально спростити доступ нових учасників до ринку перевезень таксі. В 10 разів зменшити розмір плати за ліцензію (плата буде – 150 гривень). Легалізувати тих осіб, які працюють у тіні за договором з інформаційно-диспетчерськими службами, зокрема через мобільні додатки”, – пише Дмитро Роменський.

Раніше міністр інфраструктури Володимир Омелян повідомляв, що в жовтні у Верховній Раді розглянуть більш як десяток законопроектів. Зокрема, про створення дорожнього фонду, про таксі, про безпеку на автомобільному транспорті.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Особисті фінанси
Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua