Порошенко повідомив, чи буде сьома хвиля мобілізації


Порошенко повідомив, чи буде сьома хвиля мобілізації

Після звільнення останніх мобілізованих в шосту хвилю на фронті залишаться тільки контрактники.

Петро Порошенко в даний час не має наміру оголошувати сьому хвилю часткової мобілізації. “Як верховний головнокомандувач я не планую поки що оголошувати сьому хвилю мобілізації”, – сказав він на засіданні Ради регіонального розвитку в Києві.

Порошенко також зазначив, що на сьогоднішній день 56 тис. осіб підписали контракт на службу в ЗСУ. Разом з тим, за його словами, призов на термінову службу буде продовжений, при цьому солдатів-строковиків не направлятимуть в зону АТО.

Протягом 2016 року президент України Петро Порошенко підписав указ про звільнення в запас військовослужбовців, призваних до армії під час четвертої, п’ятої та шостої хвилі часткової мобілізації в 2015 році.

Таким чином, як тільки буде звільнений останній з шостої хвилі, на фронті залишаться тільки контрактники. У серпні радник президента України Юрій Бірюков заявив, що в разі загострення ситуації на Донбасі в Україні можуть оголосити сьому хвилю мобілізації, на якій під призов потраплять в першу чергу військовослужбовці, які мають за плечима досвід бойових дій в АТО.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua