Китайський юань упав до мінімуму за шість років


Китайський юань упав до мінімуму за шість років

Центральний паритетний курс юаня, який грунтується на середньозваженій ціні, запропонованій маркетмейкерами до відкриття міжбанківського ринку, знизився на 230 базисних пунктів – з 6,6778 до 6,7008 юаня за долар, повідомляється на сайті Китайської валютної торгової системи (CFETS).

У порівнянні з попередньою оцінкою курс долара виріс приблизно на 0,34%. Як зазначає агентство “Сіньхуа”, зафіксований в понеділок Народним банком Китаю (НБК) центральний паритетний курс досяг мінімуму за шість років – так дешево китайський Центробанк не оцінював юань з вересня 2010 року.

В ході валютних торгів 10 жовтня курс досяг позначки 6,7066 юаня за долар. У попередній раз вище за цю відмітку він піднімався 22 вересня 2010 року.

Зниження курсу юаня до долара “Сіньхуа” пов’язує зі зростанням ймовірності підвищення базової ставки Федеральної резервної системи США.В коментарі CFETS підкреслюється, що коливання курсу юаня щодо долара є нормальним процесом, який буде тривати і далі.

За чинними в Китаї правилами біржовий курс юаня може відхилятися від центрального паритетного курсу не більше ніж на 2%.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua