Менше заяв: Міносвіти змінило правила вступу у 2017 році


Менше заяв: Міносвіти змінило правила вступу у 2017 році

У 2017 році абітурієнти під час вступу до вищих навчальних закладів матимуть право подати максимум 7 заяв на 3 спеціальності.

Про це йшлося на засіданні робочої групи з доопрацювання умов прийому до ВНЗ у наступному році, повідомляє сайт Міносвіти.

Так, у 2017 році вступ до вищих навчальних закладів відбуватиметься за результатами сертифікатів зовнішнього незалежного оцінювання 2016 і 2017. Для вступу в університети обов’язковим буде сертифікат з української мови та літератури. З якого предмету будуть інші два сертифікати ЗНО – буде вибирати навчальний заклад. Одним з них може бути математика або історія України, або біологія, третій сертифікат – з інших предметів, які визначить сам ВНЗ.

За словами директора департаменту вищої освіти Олега Шарова, однією з важливих домовленостей, досягнутих в ході обговорення, стало питання скорочення кількості заяв у порівнянні з торішньою вступною кампанією. У 2017 році вступник буде подавати 7 заяв до вищих навчальних закладів на 3 спеціальності.

“7 заяв – це дасть можливість абітурієнту сконцентруватися на обраних ним спеціальностях, а також не заплутатися в різноманітті спеціальностей і вузів”, – заявив проректор КНУ імені Т. Шевченка Володимир Бугров, спираючись на результати анкетування студентів університету з цього питання.

Крім того, в 2017 році абітурієнти з Криму і Донбасу будуть надходити за окремими квотами. Також особливі умови вступу передбачені для пільгових категорій – інвалідів, дітей-сиріт, учасників АТО.

Нагадаємо, під час вступної кампанії 2016 можна було подавати до 15 заяв на 5 спеціальностей, без обмежень у кількості вузів.

Реєстрація електронних кабінетів абітурієнтів та завантаження програм документів про освіту триватиме з 29 червня до 18:00 25 липня.

У 2017 році прийом заяв до вищих навчальних закладів на основі ЗНО триватиме до 18:00 26 липня. Вступні конкурси до вищих навчальних закладів пройдуть з 17 по 26 липня, а іспити – з 21 до 26 липня.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Дивись також
Весь ринок:Казна та Політика
Все, що ми знаємо про:Міносвіти
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua