Дніпро заявляє про вартість запровадження електронного квитка для проїзду


Дніпро заявляє про вартість запровадження електронного квитка для проїзду

Дніпро заявляє про вартість запровадження електронного квитка для проїзду в транспорті в одному населеному пункті в 10-15 млн євро, за оцінкою Європейського банку реконструкції та розвитку.

Про це на брифінгу в Міністерстві інфраструктури заявила виконуюча обов’язки заступника мера Дніпро Яніка Мерило.

ЄБРР оцінив, що впровадження електронного квитка коштує 10 млн євро, але є різні варіанти, є різні донори які давно готові допомогти. Також ЄБРР підтримує запуск електронного квитка. Приблизна сума – 10-15 млн євро, в залежності від того, наскільки великий місто”, – заявила вона.

За словами міністра інфраструктури Володимира Омеляна, введення єдиного електронного квитка – один з етапів реформування ринку перевезень пасажирів, який дасть можливість не тільки сформувати правильну транспортну стратегію, а й надасть максимум зручностей пасажирам.

Омелян підкреслив, що в Батумі (Грузія) після введення електронного квитка надходження від транспортних послуг до міського бюджету збільшилися на 60%.

“У нас надзвичайно великий відсоток транспортних перевезень знаходиться в тіні. Законопроект про запровадження електронного квитка буде внесений на розгляд українського парламенту під час інфраструктурного дня”, – заявив міністр.

Мер Дніпра Борис Філатов передав Омеляну звернення від громад 11 міст України з поданням про підтримку законопроектів, які регулюють впровадження електронного квитка.

Серед тих, хто підтримав якнайшвидший розгляд законопроектів, були Дніпро, Вінниця, Львів, Черкаси, Луцьк, Миколаїв, Херсон, Кам’янець-Подільський, Тернопіль, Івано-Франківськ та Житомир.

“Запровадження електронного квитка дозволить належним чином регулювати питання перевезення пільговиків”, – підкреслив Філатов.

У свою чергу Омелян також зазначив, що можливе впровадження електронного квитка зустріне певний опір з боку перевізників, але його необхідно буде подолати.

На його думку, тема електронного квитка важлива не тільки для автомобільних і автобусних перевезень, а й для публічного акціонерного товариства “Укрзалізниця”, зокрема в сфері приміських перевезень.

За словами Мерило, ЄБРР провів аналіз і підрахував, що після впровадження електронного квитка мінімум на 20% скоротиться кількість безквиткових пасажирів.

Як повідомлялося, комунальне підприємство “Київський метрополітен” має намір відмовитися від використання пасажирами жетонів для оплати проїзду в 2017 році в зв’язку з введенням електронного квитка найближчим часом.

Київська міська державна адміністрація ввела єдиний електронний квиток для проїзду на електричці, в трамваях маршрутів № 4, 5 і автобусах № 59, 60, 61 з 1 серпня.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Українські Новини", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua