У яких сферах найпростіше знайти роботу


У яких сферах найпростіше знайти роботу

Ринок праці в останні роки активно зростає. В одних сферах і регіонах більше, у інших — менше, але стагнуючих проф. сфер не дуже багато. Принаймні, судячи з загальної динаміки, представленої аналітиками сайту rabota.ua середній приріст в останні три місяці не опускався менше 306% порівняно з січнем 2015 року.

Ситуація з вакансіями у вересні схожа на липень-серпень: приріст до січня цього року склав 71% (у липні-серпні — також 71-72%). Лідери за приростом кількості вакансій — регіони Центральної та Західної України (ці регіони збільшили кількість вакансій практично в два рази в порівнянні з січнем — Черкаська, Волинська, Полтавська, Сумська, Хмельницька та Закарпатська області).

Що стосується приросту вакансій в різних професійних сферах, лідером з приросту продовжують бути сфери Робочі спеціальності та будівництво (і це не тільки сезонний тренд). Також продовжують зростати сфери Логістика і Виробництво (з початку року кількість вакансій збільшилася в два рази). Тренд сезону — в ТОП-10 з’явилися вакансії для студентів замість HR-фахівці / Бізнес-тренери та Торгівлі.

Вересень продовжив тренд стійкого приросту вакансій. Втім, особливих сюрпризів перший місяць осені не приніс — лідери і аутсайдери категорично не змінилися, хоча деякі сезонні тренди все ж присутні роботодавці активніше рекрутують молодих фахівців, користуючись початком навчального року.

Виходячи з регіональної специфіки — курортний тренд закінчився, приморські області більше не демонструють приросту вакансій. Їхні лідерські позиції перехопили регіони Центральної та Західної України.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua