Зміна Податкового кодексу прискорить детінізацію економіки, - Гройсман


Зміна Податкового кодексу прискорить детінізацію економіки, - Гройсман

Напрацьовані зміни до Податкового кодексу дозволять нормально працювати українському бізнесу. Зміна Податкового кодексу сприятиме більш швидкому економічному зростанню, розвитку бізнесу та детінізації економіки.

Про це заявив прем’єр-міністр України Володимир Гройсман, відкриваючи засідання уряду в середу, передає прес-служба Кабінету міністрів.

“Такі дії мають сприяти більш швидкому економічному зростанню”, – зазначив глава уряду. Він підкреслив, що показник зростання ВВП країни можна збільшити вдвічі-втричі за рахунок правильної організації системи управління, створення сприятливого клімату для інвестицій в робочі місця і український продукт, а також захисту українських торгових інтересів по всьому світу.

За словами Гройсмана, напрацьовані зміни до Податкового кодексу дозволять нормально працювати українському бізнесу. “Довіра до влади від бізнесу вимірюється дуже простим показником – обсяг, кількість добровільно сплачених податків. Тому наше завдання сьогодні – щоб системи ведення бізнесу були європейськими, сучасними і були адекватними”, – підкреслив прем’єр. Крім того, він зазначив, що зміна податкового законодавства сприятиме детінізації вітчизняної економіки. За його словами, на сьогодні, за різними оцінками, в Україні “в тіні” перебуває понад 50% ВВП.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Весь ринок:Казна та Політика
Все, що ми знаємо про:Кабмін
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua