На межі: Чим замінять єдиний податок в Україні


На межі: Чим замінять єдиний податок в Україні

Підприємці все ще можуть без особливих обмежень працювати на спрощеному оподаткуванні. Але невідомо, як довго така можливість буде доступна. Уряд дуже хоче виштовхнути малий бізнес на загальну систему і посилити контроль над його доходами.

У Міністерстві фінансів виношують ідею вже в 2017 році замістити єдиний податок якоюсь менш комфортною для бізнесу альтернативою. Приміряються абсолютно різні варіанти. Це може бути як повна ліквідація єдиного податку, так і якась свіжа система, що живе паралельно з ним .

Наприклад, на одній з останніх зустрічей з прем’єр-міністром Володимиром Гройсманом глава Європейської бізнес-асоціації Ганна Дерев’янко закликала повністю скасувати спрощенку – ЕВА в принципі атакує “спрощенку” давно і плідно.

“Чия це ініціатива – незрозуміло. Але з боку уряду ніяких доручень вивчати це питання (щодо скасування єдиного податку – прим ред.) поки що не надходило”, – розповіла Юлія Дроговоз, віце-президент Українського союзу промисловців і підприємців. Тобто очевидний факт антипідприємницького лобіювання – і не досить прозорого, як бачимо.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua