Надходження до держбюджету з початку року зросли на 6%


Надходження до держбюджету з початку року зросли на 6%

Надходження в державний бюджет України в січні-вересні 2016 року, станом на 1 жовтня склали 407,529 мільярда гривень, що на 6% більше показника за аналогічний період минулого року на рівні 384,323 мільярда гривень.

Як повідомляється на сайті Державної казначейської служби України, одночасно ці надходження на 6% нижче показника, встановленого бюджетного розпису на відповідний період через відсутність запланованих перерахувань від Національного банку України.

Згідно з наведеними даними, в тому числі у вересні до держбюджету надійшло 46,349 мільярда гривень, що на 0,6% нижче за показник за аналогічний період попереднього року і на 6,8% нижче за плановий показника цього місяця.

Як повідомлялось, надходження до держбюджету України за січень-серпень 2016 року склали 361,113 мільярда гривень, що на 5,6% нижче показника, встановленого бюджетного розпису на зазначений період.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "УНІАН", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua