У Bank of America спрогнозували майбутнє російського рубля


У Bank of America спрогнозували майбутнє російського рубля

У 2017 році середньорічна вартість нафти впаде до $25/барель, а долар в Росії буде коштувати 90 рублів.

Про це у своєму негативному сценарії повідомив головний економіст російського офісу Bank of America Володимир Осаковський.

При цьому, наголошується, що ВВП Росії впаде на 2,4%, інфляція складе 7,1%. Ставка Центробанку на кінець 2017 року залишиться незмінною — 10%.

“Згідно з цим сценарієм, ми очікуємо, що російська економіка покаже спад на 2,4%. Рубль може ослабнути приблизно до 90 рублів за долар, що може створити суттєвий інфляційний тиск, особливо з урахуванням ефекту низької бази від дефляційних трендів цього року. Все це, схоже, утримує ключову ставку ЦБ від зниження порівняно зі скороченням на 200 б. п. у базовому сценарії”, – сказав Осаковський.

У той же час, базовий сценарій для Росії виглядає більш позитивно.

Так, у нього закладена середньорічна вартість бареля нафти Urals до $59. При такому значенні курс долара на кінець періоду становитиме 65 руб., інфляція — 4%, а ВВП зросте на 1,1%. При цьому ключова ставка ЦБ на кінець року знизиться до 8%.

На думку аналітика, при середньорічній ціні на нафту марки Urals $43 за барель долар до кінця 2016 року буде коштувати 65 руб., інфляція складе 5,8%, а ВВП знизиться на 0,5%.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua