Ціни на продукти відпустили у "вільне плавання"


Ціни на продукти відпустили у "вільне плавання"

В Україні почав діяти пілотний проект уряду зі скасування державного регулювання цін. Нововведення діятиме до 1 січня 2017 року.

Відповідне рішення Кабінет міністрів прийняв 22 вересня.

“Проект постанови розроблено з метою практичного дослідження дієвості цінового регулювання, яке регламентується постановою уряду від 1996 року номер 1548, і подальшого прийняття рішення про доцільність такого регулювання”, – зазначав перший віце-прем’єр, міністр економічного розвитку і торгівлі Степан Кубів, представляючи постанову.

Призупинять регулювання цін, зокрема, на дитяче харчування, хліб, борошно, крупи, яйця, соняшникову олію та м’ясо-молочні продукти. Раніше експерти зазначали, що ціни на ці продукти не повинні істотно зрости. Адже підприємці вже давно знайшли способи обходити нормативи. Скажімо, на 0,1% змінюють показник жирності молока, масла або сметани і автоматично не підпадають під держрегулювання.

Раніше повідомлялося, що з 1 жовтня в Україні тимчасово скасовують державне регулювання цін на продукти харчування. Експеримент, який триватиме до кінця року, є антикорупційним кроком і покликаний подолати один з інструментів тиску на бізнес, зазначив глава Кабміну Володимир Гройсман.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua