Гройсман сподівається на внесення всіх поправок до проекту держбюджету-2017 до 1 грудня


Гройсман сподівається на внесення всіх поправок до проекту держбюджету-2017 до 1 грудня

Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман сподівається, що Верховна Рада до 1 грудня встигне внести всі поправки до проекту закону про державний бюджет на 2017 рік, і він буде своєчасно прийнятий.

“Ми розраховуємо, що 1 грудня, як і передбачено законом, закон про державний бюджет буде прийнятий. Ми повинні абсолютно планово увійти в наступний бюджетний рік”, – сказав прем’єр-міністр на брифінгу у Львові в п’ятницю.

Він висловив надію, що до цього часу парламент розгляне всі правки і зможе затвердити бюджет на 2017 рік.

В.Гройсман підкреслив, що поданий законопроект про державний бюджет на наступний рік є “абсолютно збалансованим проектом бюджету”.

При цьому прем’єр не виключив, що на тлі бюджетного процесу будуть “паразитувати популісти, в риториці яких він чує недоладності”.

“Вони кажуть, що це вбивчий бюджет, і що потрібно буде цей порівнювати з бюджетом 1991 року. Якщо немає аргументів, то деякі політики роблять те, що робили завжди – можна змінити імідж, але нутро залишається таке брехливе і нечесне”, – сказав В.Гройсман.

Водночас прем’єр-міністр розраховує, що парламент буде робити все для того, щоб сконсолідуватися навколо проекту і бюджет-2017 року стане бюджетом розвитку і соціальної справедливості.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua