Мінекономрозвитку зберегло прогноз зростання економіки в цьому році на 1%


Мінекономрозвитку зберегло прогноз зростання економіки в цьому році на 1%

Міністерство економічного розвитку і торгівлі зберегло прогноз зростання ВВП України в 2016 році на 1%.

Відповідний прогноз міститься в аналітичному матеріалі, опублікованому на сайті відомства.

«З огляду на поточні тенденції до поліпшення ситуації в реальному секторі економіки, з одного боку, і наявність стійких негативних тенденцій у фінансовій та страховій діяльності на тлі високої бази порівняння у другому півріччі 2016 року, з іншого, ми залишаємо наш прогноз по ВВП на рівні 1%», – йдеться в аналітичному матеріалі.

При цьому в міністерстві відзначили, що проблемними для української економіки є фінансова і страхова діяльність, які із запізненням реагують на кризові явища, скоротившись в другому кварталі поточного року на 24,6%.

На думку аналітиків Мінекономрозвитку, позитивна динаміка ВВП обумовлюється внутрішнім попитом, оскільки обсяги експорту продовжують скорочуватися.

«Слід зазначити, що чи не вперше за багато років розвитку незалежної економіки позитивна динаміка формується виключно внутрішнім попитом, а не зовнішнім. Адже обсяги експорту і надалі скорочуються», – підкреслили в міністерстві.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "УНІАН", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua