Розенко повідомив, коли Україна перейде на страхову медицину


Розенко повідомив, коли Україна перейде на страхову медицину

Україна в рамках медичної реформи почне перехід до страхової медицини в 2017 році і завершить реформу до 2020 року, повідомила прес-служба віце-прем’єр-міністра Павла Розенка.

“За нашою програмою, повний перехід до страхової медицини і медична реформа повинні відбутися протягом трьох років. Щоб це не було шоком ані для людей, ані для лікарської спільноти”, – цитує Розенка прес-служба.

Як зазначив Розенко, перші кроки у реформі вже зроблені, оскільки в країні почав впроваджуватися принцип “гроші ходять за людиною”.

Він спрямований не на утримання певної кількості лікарняних ліжок, а на фінансування послуг, що надаються пацієнтам.

“Цей процес відбувається непросто і болісно. У тому числі не до кінця сприймається він і медичною спільнотою, адже треба буде пройти через конкуренцію, підвищити якість послуг”, – цитує Розенка прес-служба.

Як повідомлялося раніше, на початку серпня 2016 року голова парламентського комітету з питань охорони здоров’я Ольга Богомолець внесла на розгляд Верховної Ради законопроект про запровадження в Україні загальнообов’язкового державного соціального медичного страхування з 1 січня 2018 року.

Введення загальнообов’язкового державного соціального медичного страхування, на думку автора законопроекту, передбачає за рахунок цільових страхових внесків з доходів громадян формувати кошти на медичне забезпечення.

Це повинно забезпечити безкоштовне надання застрахованим особам медичних послуг при настанні страхового випадку в обсязі і на умовах, передбачених програмою страхування на всій території України.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "УНІАН", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua