ДФС припинила діяльність мережі магазинів duty free на україно-польському кордоні


ДФС припинила діяльність мережі магазинів duty free на україно-польському кордоні

Державна фіскальна служба (ДФС) терміном на 30 днів припинила дію дозволів на експлуатацію магазинів безмитної торгівлі, що належать україно-німецькому спільному підприємству “Львів-Трейдинг”. Про це йдеться в повідомленні прес-служби компанії.

Як зазначається, відповідне рішення прийняли 27 вересня, а вже через кілька годин магазини закрили. У компанії такі дії фіскалів вважають тиском на компанію в інтересах конкурентів або чиновників.

“Ми вважаємо, що ДФС цілеспрямовано знищує нашу компанію в інтересах чиновників і наших конкурентів. За останні два роки ДФС посилала на наше підприємство дев’ять перевірок, жодна з яких не зафіксувала серйозних порушень. Відзначимо, що на інших пунктах перетину кордону діє ще ряд магазинів безмитної торгівлі інших компаній, однак до них у ДФС немає жодних претензій. “Львів-Трейдинг” за 25 років роботи на українському ринку довів, що ми є законослухняною компанією, яка поважає закони України. Ми будемо оскаржувати незаконне рішення посадових осіб і домагатися відновлення роботи наших магазинів”, – зазначив заступник генерального директора Тарас Лучка.

Відзначимо, за даними прес-служби, ДФС мала намір анулювати ліцензію “Львів-Трейдинг”. Претензії фіскалів стосуються діяльності компанії в 2013-2014 роках, проте ніяких порушень не зафіксовано в актах, за результатами численних перевірок, відзначили в компанії.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua