У МВФ натякають, що Україні слід більш ретельно боротися з корупцією


У МВФ натякають, що Україні слід більш ретельно боротися з корупцією

Ділове середовище в Україні може бути поліпшене тільки через боротьбу з корупцією.

Про це під час виступу на “Українському фінансовому форумі” в Одесі заявив керівник представництва МВФ в Україні Жером Ваше.

“Треба поліпшити ділове середовище. А як цього можна досягти? Перш за все, через боротьбу з корупцією. Ми ще на початку цього шляху. Засновані інститути, які покликані боротися з корупцією. Тепер треба належним чином ці політики впроваджувати, надати можливість цим відомствам підвищити рівень прозорості у всіх сферах, де цього вимагає сьогодення”, – заявив він.

За словами Ваше, фінансовий сектор до 2014 року не мав належного рівня нагляду центрального банку.

“Протягом двох останніх років ми дійсно побачили величезні зміни. Було складно здійснити певні кроки, іноді було навіть дуже болісно. Але той конфлікт, який зараз є, призвів до нестандартної ситуації, що сильно вплинуло не тільки на економіку, а й на населення, реальні зарплати впали на 18%. Це, звичайно, значний рівень падіння”, – підкреслив він.

“Зараз ми на тому шляху, який тільки передбачає необхідність продовжувати рухатися. Звичайно, на ньому буде ще багато труднощів. Це схоже на те, що ви вже хочете їхати, але машина потребує ремонту. І тому ми, міжнародні фінансові інститути, міжнародні партнери, іноді повинні вийти з машини, підштовхнути трохи, щоб вона поїхала”, – додав Ваше.

Керівник представництва МВФ зазначив, що в України зараз є унікальна можливість нарешті забезпечити стійке зростання економіки.
“Необхідно зараз надати можливості тим інститутам, які дійсно будуть просувати зміни і забезпечувати унікальне зростання економіки України, зокрема, малого і середнього бізнесу”, – зазначив він.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua