Кабмін подав у Раду законопроект про монетизацію пільг


Кабмін подав у Раду законопроект про монетизацію пільг

Міністр соціальної політики Андрій Рева розраховує на внесення до Верховної Ради законопроекту про монетизацію пільг на проїзд у громадському транспорті до 2017 року.

«Очевидно, необхідно перейти від системи натурального надання преференцій до грошових компенсацій за ті чи інші пільги. У нашому суспільстві є різні пільгові категорії, які мають право на різні види пільг. Якщо їх всі систематизувати і потім ці пільги монетизувати, тобто виплачувати в грошовій формі, то після цього можна буде сказати, що гроші, виплачені людині, вона може використовувати, як вважає за необхідне, але при цьому платити за послуги на рівні з іншими», – сказав він в ході зустрічі з представниками регіональних ЗМІ в Києві в понеділок.

Міністр зазначив, що в разі пільг на проїзд у транспорті жителі міст мають більше можливостей ними скористатися в порівнянні з жителями сіл.

Монетизація же пільг, за словами Реви, дозволить жителям сіл отримати компенсацію за невикористані пільги.

«Такий законопроект Міністерством соціальної політики розроблено, і після того, як він буде схвалений Кабінетом міністрів, він буде поданий на розгляд Верховної Ради, ми сподіваємося до кінця року», – сказав міністр.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua