Україна виключила нові переговори з Євросоюзом про Асоціацію


Україна виключила нові переговори з Євросоюзом про Асоціацію

Нові переговори щодо Угоди про асоціацію з Євросоюзом або внесення змін до цього документу виключені, заявив заступник голови Адміністрації Президента Костянтин Єлісеєв.

“Ми виходимо з того, що дві ключові “червоні лінії” повинні бути дотримані. Це, по-перше, ніяких додаткових, нових переговорів ми відкривати не збираємося. І по-друге: жодних змін в текст Угоди також ми не збираємося вносити”, – сказав він.

Крім того, заступник голови АП вказав, що пов’язує заяви прем’єра Нідерландів Марка Рютте з приводу низьких шансів ратифікації Угоди про асоціацію з Україною з майбутніми парламентськими виборами в Нідерландах.

Єлісеєв зазначив, що на сьогоднішній день українська сторона перебуває в активному діалозі з Нідерландами з приводу пошуку варіантів вирішення цього питання.

“До цього діалогу до нас долучилися і представники ЄС”, – додав Єлісеєв.

Нагадаємо, згідно з офіційними результатами референдуму, який відбувся 4 квітня 2016 року, Нідерланди не підтримали ратифікацію угоди про асоціацію України і ЄС.

Водночас міністр закордонних справ України Павло Клімкін висловив сподівання, що Нідерланди завершать ратифікацію Угоди про асоціацію з Україною, незважаючи на результати референдуму.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Весь ринок:Казна та Політика
Все, що ми знаємо про:АП
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua