Ложкін озвучив, скільки коштів необхідно залучити Україні для високого економічного зростання


Ложкін озвучив, скільки коштів необхідно залучити Україні для високого економічного зростання

Для забезпечення щорічного економічного зростання на рівні не менше 6% Україні необхідно залучити $120-200 млрд прямих іноземних інвестицій, заявив секретар Національної інвестиційної ради Борис Ложкін.

“Ми порахували, що для забезпечення високого економічного зростання (ми вважаємо економічне зростання високим, якщо воно становить більше 6% щорічно), Україні потрібно залучити від $120 до 200 млрд прямих іноземних інвестицій за 20 років”, – сказав Б.Ложкін, виступаючи на VIII Міжнародному економічному форумі “Інвестиції. Інновації. Харківські ініціативи” в п’ятницю.

Він уточнив, що з урахуванням питомої ваги Харківської області у ВВП України їй необхідно залучити за 20 років близько $15 млрд (близько $750 млн на рік в середньому).

На думку Б.Ложкіна, це реальне завдання для регіону, оскільки тут вже підготовлений пакет готових проектів (близько 50-ти), який буде презентовано в ході форуму.

Він також нагадав, що серед пріоритетів Національної інвестиційної ради – створення такого банку готових проектів по всій країні і створення сприятливої системи для інвесторів.

“Ми будемо розглядати різні проекти законів, постанов Кабінету міністрів на інвестиційній раді, які сприятимуть розвитку нашого інвестиційного потенціалу”, – сказав Б.Ложкін.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua